| Рубрики:: -- Достъп до информация -- Архиви -- Коалиция на гражданите -- Живков & социализЪма -- Дезинформация -- Образование: комунизъм |
| ДПС с най-много агенти сред кандидатите за общинари в Сливенска област |
|
|
| COMDOS - Решения |
| Написано от Христо Христов |
| Петък, 06 Юли 2012 12:20 |
|
Това стана ясно от доклада на комисията по досиетата (решение №2-29 от 4 юли 2012 г.) при проверката за принадлежност на регистрираните за изборите за местна власт през октомври 2011 г. в Сливенска област. От проверените 686 кандидати за общински съветници в областта с агентурно минало в ДС са общо 17 души. От тях ДПС е издигнало 6, БСП – 2, а партия „Атака” и ГЕРБ по 1 един. До момента комисията по досиетата е огласила сътрудниците на ДС сред кандидатите за общински съветници в следните области:
Информациите за всички тях може да бъдат прочетени в секцията COMDOS, рубрика "Решения" на сайта desebg.com. . |