|
ПАМЕТ -
Лагерът "Белене" - памет
|
|
Написано от Държавна сигурност.com
|
|
Четвъртък, 11 Юни 2026 15:26 |
|
Сподели 
Организаторите от Инициативната група за провеждане на годишното поклонение в памет на жертвите на комунистическия режим в концлагера „Белене“ благодариха за съдействието на Министерството на правосъдието в лицето на министър Николай Найденов, на администрацията на затвора в гр. Белене и на неговия началник старши комисар Павлин Камбуров за създадения пропускателен режим и безпроблемно предвиждане на участниците във възпоменателното събитие.
Организаторите благодариха и на лишените от свобода в затвора в гр. Белене за доброволното разчистване на пътя до Втори обект от клони.
Благодарности бяха изказани и на РПУ-Белене и неговия началник главен инспектор Венцислав Петров за създадения ред и сигурност по време на събитието.
|
|
продължава>
|